Proč mají taštičkové matrace výborné recenze?

Přejete si matraci, která bude kvalitní a nabídne adekvátní oporu celému tělu? Zvolte taštičkovou matraci. Tento výrobek se těší výborným uživatelským recenzím. Proč tomu tak je?

Skvělé vlastnosti

Až budete příště vybírat novou matraci, podívejte se po taštičkové. Právě takto jsou nyní označovány moderní pružinové matrace. Na rozdíl od jejich předchůdců jsou nyní pružinky ukryty v taštičkách z netkané textilie a jsou naprosto odděleny. Nikdy se tak nestane, že by vás cokoliv tlačilo. Povrch je podobný, jaký mají pěnové matrace. Zkrátka paměťová pěna a různé příměsi pro alergiky, nebo přímo matrace s aromaterapií. Taštičkové matrace přitom mají vynikající vlastnosti.

Pro každého, kdo miluje pohodlí

Taštičkové matrace si zamilují skutečně všichni uživatelé, o čemž svědčí i hojné recenze zákazníků. Ti na matraci oceňují nejvíce její pohodlí a dostatečnou oporu pro jednotlivé části těla. Některé taštičkové matrace mají dokonce přímo několik ortopedických zón. Ty nabízejí adekvátní oporu pro každou část našeho těla. Pružiny jsou tak použity v jiné hustotě a s jinou pevností v oblasti hlavy, ramen i zádové oblasti. Spánek na takové matraci je skutečně pohodlný.

I pro vyšší váhové kategorie

Uživatelé si v recenzích všímají také toho, že se pružinové matrace, na rozdíl od těch pěnových, neproleží. Zejména u osob s vyšší hmotností je to klíčová informace, protože nosnost každé matrace je třeba respektovat. Zatímco pěnové matrace nabízejí nosnost okolo 110 kilogramů, u taštičkových se tato hladina pohybuje i nad 150 kilogramy.

Optimální odvětrání

I další přirozenou vlastnost taštičkové matrace ocení všichni, kdo si pro sebe přejí pohodlí. Taštičková matrace totiž nabízí optimální způsob odvětrání. Zejména pokud se v noci potíte, tuto vlastnost skutečně oceníte. Volný prostor okolo taštiček i speciální úprava proti pocení zajistí dobré pohodlí po celou noc.

Taštičkové matrace patří mezi špičku na současném trhu.

Dále by Vás mohlo zajímat:

Foam Service s.r.o.
Po celé ČR na všechny matrace
 Dopravné ZDARMA
Česká Republika
IČO: 06377084
DIČ: CZ06377084