Jsme výrobci

Máte atypickou postel nebo potřebujete speciální matraci???

Jste tu správně! Jsme výrobce matrací.

Jsme připraveni se bavit o Vaších speciálních výrobních požadavcích....

 

Neváhejte nás kontaktovat: matrace@studiomatrace.cz

nebo tel: +420 703 349 249

 Výroba matrací

 

Výroba matrací není vůbec jednoduchá záležitost. Základem je know-how, které definuje správně zvolené materiály se speciálním střihem, který zaručuje jedinečné vlastnosti během odpočinku na matraci. Kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a spokojenost zákazníků s konečným produktem. Toto všechno s lidským přístupem a precizností zaručuje naší společností dobré postavení na trhu s matracemi. Věříme, že můžeme pomoci i Vám.  

Jsme výrobce matrací

Vyrobit kvalitní, dobře propustnou, prodyšnou, vzdušnou a zároveň nadmíru pohodlnou matraci, to není vůbec snadné. Lidé navíc mají každým dnem jiné požadavky, které je důležité splnit, aby byli spokojení. Naštěstí jsme přišli na to, jak kvalitní matrace vyrábět. Naprostým základem je know-how, které je naším tajemstvím stejně jako know-how jiných společností je tajemství jejich. Naše know-how však funguje, o čem svědčí i množství spokojených zákazníků, kteří po letech spaní na nekvalitních matracích spí jako v bavlnce.

Je to o materiálu i střihu

Know-how je v našem případě definicí dobře zvolených materiálů a speciálních střihů, které společně zajistí jedinečné vlastnosti během spánku či odpočinku. Kvalitní materiály zaručí dlouhou životnost matrace, což je hlavní aspekt při výběru matrace, zároveň jsou zárukou spokojenosti zákazníků, kteří od matrace očekávají, že nějakou dobu vydrží ve skvělém, jako novém stavu. Není to přece levná záležitost, navíc se právě matrace velkou měrou podílí na kvalitě našeho spánku, jenž je pro člověka tak důležitý.

Jsme čeká firma působící na trhu už několik let

To, že naše know-how funguje, potvrzuje mimo jiné i fakt, že na trhu působíme už několik dlouhých let. Jsme českou firmou rodinného podniku Moskala, který se zabývá konfekcí pěny. Aktuálně disponujeme rovnou třemi výrobními závody, díky čemuž zajišťujeme dodávku jak celých pěnových bloků či polotovarů v podobě pěnových desek, tak také tvarových dílců či hotových matrací.

Díky dlouholetému působení na českém trhu jsme získali potřebné zkušenosti, díky kterým jsme za ta léta vyšperkovali naše matrace k dokonalosti a ke spokojenosti zákazníků. Naše matrace si dokonce našli nejen své stálé české klienty, ale také se aktuálně nachází v mnoha zahraničních domácnostech v celé střední Evropě.

Víme, že je nutné držet si krok s dobou, proto na svých matracích neustále pracujeme na základě vývoje technologií a jednotlivých materiálů. I díky tomu poskytujeme zákazníkům to nejlepší, co trh nabízí.

 

Foam Service s.r.o.
Po celé ČR na všechny matrace
 Dopravné ZDARMA
Česká Republika
IČO: 06377084
DIČ: CZ06377084