Typy matrací, které patří k nejoblíbenějším

Vybrat si pohodlnou matraci, která by byla zároveň kvalitní oporou vašeho těla je poměrně těžké. Na trhu je celá spousta možností. Poradit vám ale mohou předcházející zkušenosti zákazníků, kteří se před pár dny nacházeli v naprosto stejné situaci, jako nyní vy. Pojďme si projít nejatraktivnější a nejoblíbenější druhy matrací, které rozhodně stojí za zvážení.

Taštičkové matrace se skvěle přizpůsobí tělu

Mnozí klienti velmi často ohrnují nos nad pružinovými matracemi. Pamatují si totiž na dětství, které strávili u babičky na postelích, z nichž vyčuhovala péra, která píchala do zad. Dnešní provedení tohoto modelu však je zcela jiné. Díky moderním technologiím se z pružinových matrací staly taštičkové matrace, které se dokonale přizpůsobují tělu a jsou tedy dokonalou oporou našich zad.

Dnes jsou k sehnání v různých tuhostech i velikostech. Aby došlo k zamezení kontaktu s vašimi zády, jsou taštičkové matrace z obou stran opatřeny krycí vrstvou.

Pěnové matrace pro náročné zákazníky

Pokud se však označujete za náročné zákazníky a hledáte matraci, která by splňovala i sebevětší požadavek, pak jsou pěnové alternativy trefou do černého. Na žebříčku popularity sídlí hodně vysoko, a to především pro své nízké pořizovací náklady, za to vysokou kvalitu, kterou oplývá.

Dalo by se říct, že pěnové matrace nabízí něco pro každého. Jsou navíc nenáročné na údržbu, což se rozhodně hodí, ať už jste alergikem či nikoliv.

Paměťová pěna nevytváří žádný protitlak

Máte ale problém s protitlakem, který vytváří nejedna matrace? Pak pro vás budou atraktivní matrace z paměťové pěny, které zmiňovaný jev nevytváří. Paměťová pěna je totiž opravdu velice technologicky vyvinutý materiál, který omezuje tuhost dle přijímaného tepla. Jedná se o velice kvalitní oporu těla, která zajišťuje správné držení, také přináší pocit odlehčení a nevytváří žádný zpětný tlak, jak již bylo zmíněno.

Foam Service s.r.o.
Po celé ČR na všechny matrace
 Dopravné ZDARMA
Česká Republika
IČO: 06377084
DIČ: CZ06377084