TVRDOST MATRACE (H1-H4)

Při výběru matrace se musíme rozhodnout jakou tvrdost zvolíme, a která nám nejlépe vyhovuje. Často to bývá obtížnější a těžko se rozhodnout, která tvrdost matrace je pro nás ta pravá. Tvrdost matrace je klasifikována čtyřstupňovou stupnicí H (tvrdost z anglického jazyka „hardness“ ). Matrace označená H1 znamená měkkou matraci, H2 středně měkkou matraci, střední tvrdou matraci nám znázorňuje H3 a tvrdá matrace má označení H4.

Tvrdost matrace je také přičítána naší přibližné hmotnosti:

     matrace s tvrdostí H1 - jedná se o velmi měkké matrace;

     H2 - jedná se o měkké nebo středně měkké matrace;

Doporučujeme například matraci Foam Visco nebo z pružinových Prestige Normal. Níže uvedená matrace Foam Visco disponuje z  jedné strany změkčenou Visco vrstvou pro vyšší pohodlí a komfort během spánku, druhá strana matrace zůstává středně tvrdší z kvalitní PUR pěny. Kombinace dvou rozdílných materiálů z každé strany umožňuje otáčet matraci dle aktuální potřeby na měkčí stranu nebo tvrdší. Matrace je rolovaná pro lepší manipulaci. Foam Visco patří mezi levné matrace, které perfektně splňují příslovi málo peněz, hodně muziky.

Matrace Foam ViscoMatrace Foam Visco

     H3 - jedná se středně tvrdé matrace:

Doporučujeme například matraci Foam Plus nebo z pružinový Prestige Standard. Níže je uvedený odkaz s obrázkem na matraci Foam Plus, která je tahounem posledího roku. Jedná se dobrou matraci v neuvěřitelné ceně. Lepené jádro z různých druhů pěn poukládáných tak, aby byla zajištěna optimální opora v každé části těla. Vrchni kvalitní PUR pěny vytvářejí středně tuhou vrstvu z profilováním pro lehkou masáž, která napomáhá správné funkci krevního oběhu. Opět se jedná o matraci, která s minimální rozpočtem uspokojí téměř každého.

Matrace Foam PlusFoam Plus

     H4 - jedná se o tvrdé matrace;

Doporučujeme například matraci Satisfaction Hit Optimal, která svým složením zabezpečuje pevný a tuhý pocit z matrace. Tato matrace je také vhodná pro obéznější lidi nad 110 Kg, kde klasické matrace jsou již nevyhovující. Profilované horní vrstvy z kvalitní PUR pěny zaručují důležitou cirkulaci vzduchu během spánku a eliminuji vznik a šíření roztočů.

Matrace SatisfactionMatrace satisfaction hit optimal Hit Optimal

Při výběru matrace bychom měli také pamatovat na to jaká tvrdost je pro nás pohodlná a přizpůsobit tak naším individuálním potřebám. Nicméně stojí za to konzultovat s odborníky, kteří vám pomohou při výběru pohodlné matrace. Neváhejte se na nás obrátit. V naší nabídce naleznete měkké matrace H1, ale také matrace tvrdé H4, každý si u nás vybere.

 

 

Foam Service s.r.o.
Po celé ČR na všechny matrace
 Dopravné ZDARMA
Česká Republika
IČO: 06377084
DIČ: CZ06377084