Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Pěnové MATRACE

Pěnové MATRACE

Pěnové matrace neboli molitanové matrace Satisfaction je řada ryze pěnových matrací, kde jsou použity materiály pouze té nejvyšší kvality. Spojení těch nejlepších typů pěn splňuje očekávání těch nejnáročnějších zákazníků. Jednotlivé vrstvy matrace tvoří kombinaci kvalitní matracové pěny, vysoce elastické pěny HR, termo-elastické pěny Visco a přírodní kokosové vrstvy. Pěnové matrace jsou dokonale vhodné pro polohovatelné rošty, ale můžeme je také použit na všechny jiné druhy roštů nebo jednoduše volně umístit na zem. Tvarový střih pěn, který je použit v matracích Satisfaction, vytváří 9 zón tvrdosti, které se přizpůsobí k anatomii těla a navíc zlepšují cirkulaci vzduchu uvnitř matrace. Tím, že nabízíme oboustranné matrace, můžete tvrdost matrace zvolit podle vaši aktuální představy a potřeby. Naše pěnové matrace poskytují vysoký komfort během spánku a mají pozitivní vliv na správnou funkci krevního oběhu a zlepšování naši nálady :)

pěnové matrace Pěnové matrace StudioM nabízejí širokou škálu kvality od základních levných matrací až po střední a vyšší střední třídu. Kvalita pěnových matrací závisí hlavně na použité pěně, ze které je vyrobena a know-how složení jednotlivých vrstev u sendvičových matrací. Jak již bylo zmíněno dříve všechny naše matrace vyrábíme s myšlenkou, aby každý zákazník byl spokojený. Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat matraci, která uspokojí Vaše očekávání, případně poradíme s výběrem zdravotní matrace či ortopedické matrace. Hledáte rozměry matrace 180x200, 80x200 nebo snad jinou? U nás můžete vybírat matrace standardních i nestandardních rozměrů.

 Velmi populární pěnové matrace StudioM velmi dobře kopírují křivky Vašeho těla. Moderní pěny používané k výrobě jsou velmi prodyšné s vysokou elasticitou a stálostí tvaru. Tyto vlastnosti použitých anti alergenních pěn nabízejí vysokou životnost matrace.

Pro Vás všechny matrace StudioM s dopravou ZDARMA

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr