Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět

Cena doručení

 

Matrace s dopravou zdarma

Matrace s dopravou zdarma

        DOPRAVNÉ ZDARMA NA VŠECHNY NAEŠE MATRACE STUDIOM

Jako výrobci matrací jsme schopní Vám nabídnout tu nejlepší cenu a zároveň ještě doručit matraci k Vám v její ceně bez dalších příplatků za dopravné a balné. Abychom vše zjednodušili cenu přepravy jsme ve většině případů započítali do ceny matrace a hradíme ji my za Vás. Ceny matrací jsou tedy konečné s doručením na Vámi určené místo v ČR.

Při objednání pouze příslušenství (polštáře, rošty nebo toppery) je cena dopravy stanovena podle objednaného množství.

Dopravu pro nás zajišťuje přepravní společnost PPL a PPL Sprint. Hotely a větší objednávky zavážíme dle dohody vlastními auty a kamióny.

Doprava matrací konečnému zákazníkovi není vůbec jednoduchým úkolem, ale my to máme zvládnuté na jedničku. Mnoho matraci, aby byly zachovány jejích vlastnosti záměrně nerolujeme a tedy musí cestovat volně v rozměrech, které si objednáte. Všechny přepravní služby u nás bohužel i nejmenší standartní matraci 80x200 nevezmou, protože nesplňuje maximální rozměry balíku. Tedy zbývá nám vlastní doprava nebo paletová. Tyto obě dopravy, aby byly ekonomické musí být zajištěn velké množství matrací. Vzhledem k množství prodaných matrací každý měsíc jsem schopni Vám, naším zákazníkům, nabídnout nejlepší ceny na trhu a ještě matrace doručit k Vám v jejích ceně bez dalších poplatků.

V případě upřesnění neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení: matrace@studiomatrace.cz nebo +420 703 349 249.