Cena doručení

 

Matrace s dopravou zdarma

Matrace s dopravou zdarma

        DOPRAVNÉ ZDARMA NA VŠECHNY NAEŠE MATRACE STUDIOM

Jako výrobci matrací jsme schopní Vám nabídnout tu nejlepší cenu a zároveň ještě doručit matraci k Vám bez dalších příplatků za dopravné a balné. Abychom vše zjednodušili cenu přepravy jsme ve většině případů započítali do ceny matrace a hradíme ji my za Vás. Ceny matrací jsou tedy konečné s doručením na Vámi určené místo v ČR.

Při objednání pouze příslušenství (polštáře, rošty nebo toppery) je cena dopravy stanovena podle objednaného množství.

Dopravu pro nás zajišťuje přepravní společnost PPL a PPL Sprint. Hotely a větší objednávky zavážíme dle dohody vlastními dodávkami a kamióny.

Doprava matrací konečnému zákazníkovi není vůbec jednoduchým úkolem, ale my to máme zvládnuté na jedničku. Mnoho matraci, aby byly zachovány jejích vlastnosti záměrně nerolujeme a tedy musí cestovat volně v rozměrech, které si objednáte. Rolované matrace jsou výjimkou, avšak musejí být v krabicích během přepravy. Stav v jakém jsou přepravovány má vliv na vlastnosti pěn z toho důvodu matrace nerolujeme dříve než přijde objednávka. Naše matrace nelží někde dlouhé týdny na skladě, ale v deformovaném stavu se snažíme, aby byly co nejkratší dobu. Všechny volně ložené matrace, přepravní služby u nás, bohužel nevezmou jako klasický balík, protože nesplňuje maximální rozměry balíku. Tedy zbývá nám vlastní doprava nebo paletová. Tyto obě dvě dopravy, aby byly ekonomické musí být zajištěn velké množství matrací. Vzhledem k množství prodaných matrací každý měsíc jsem schopni Vám, naším zákazníkům, nabídnout nejlepší ceny na trhu a ještě matrace, i ty nejlevnější, doručit k Vám v jejích ceně bez dalších poplatků.

V případě upřesnění neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení: matrace@studiomatrace.cz nebo +420 703 349 249.

 

 

Foam Service s.r.o.
Po celé ČR na všechny matrace
 Dopravné ZDARMA
Česká Republika
IČO: 06377084
DIČ: CZ06377084