CERTIFIKÁTY A ATESTY

Certifikát je doklad, že matrace a jejích složení odpovídá deklarovaným vlastnostem, které prezentujeme - doklad potvrzující právo nebo umožnění provádět konkrétní činnosti. Potvrzení o způsobilosti v rozsahu uvedeném v certifikátu. Certifikáty jsou jedním ze základních znaků dobrých matrací. Stojí za to jim věnovat pozornost, zajistí nám kvalitu použitých materiálů a případně způsob provedení.

Základní certifikáty naších výrobků jsou:


Oeko-Tex Standard 100
Přední světová bezpečnostní značka pro textil. Látky, kterým byla udělena tato značka, neobsahují škodlivé látky v koncentracích, které mají negativní dopad na lidské zdraví, např. pesticidy, chlorfenoly, formaldehydy, alergenní barviva, zakázané azobarvy a extrahovatelné těžké kovy.


Schválení PZH

Polský Ústav hygienického certifikování zaručuje, že suroviny používané při výrobě matrací nemají nepříznivý vliv na zdraví a životní prostředí. Je to také záruka dobré kvality, shody chemického složení výrobku, které zajišťuje bezpečné používání a nepoškozuje naše tělo.


CertiPUR

certifikát polyuretanových pěn. Protože pěny mohou být často kontaminovány chemikáliemi, Certipur vám dává důvěru v čistotu. Matrace vyrobeny s tímto certifikátem jsou: vytvořeny bez použití materiálů, které poškozují ozon (např. Freony), nesmí obsahovat těžké kovy, formaldehydy, ftaláty a škodlivé látky, které snižují hořlavost. Takové pěny také nemohou vyzařovat plyny, takže nemají nepříjemný chemický zápach.


EuroLATEX Eco Standard

Certifikát EuroLATEX Eco Standard byl vytvořen německým institutem TFI, který testoval latexovou pěnu a zaručuje shodu tohoto materiálu s evropskými normami v oblasti zdraví a životního prostředí.

Foam Service s.r.o.
Po celé ČR na všechny matrace
 Dopravné ZDARMA
Česká Republika
IČO: 06377084
DIČ: CZ06377084