Levné matrace

Nejprodávanější
Další nejprodávanější

Levné matrace jsou často vyhledávaným souslovím, a tak jsme pro Vás připravili přehled námi nabízených „levných matrací“. Levné matrace by se Vám v žádném případě nemělo spojovat se slovy nekvalitní nebo nevhodný. Naše matrace jsou zpracovávány vždy s vysokou kvalitou a důrazem na spokojenost zákazníka. Levné matrace v našem slova smyslu mají znázorňovat výhodu, kde jako výrobci jsme schopní Vám nabídnout za exkluzivní cenu dobrou kvalitu v porovnání s konkurencí. Nejprodávanější levná matrace 90x200 je Foam Plus. Naše levné matrace jsou nejlevnější v dané řadě, ale v žádném případě NE na úkor zákazníka a tedy kvality matrace. Přesvědčte se sami, že se dá vyspat kvalitně za nízkou cenu.

Je skupina zákazníků, kteří upřednostní velmi levné matrace, ale častěji je mění. Něco na tom bude. Pokud bychom si jako příklad vzali obyčejnou PUR matraci. Největší slabina těchto matrací je jejích hustota pěn, jinými slovy životnost za jak dlouho se nám matrace proleží. Samozřejmě na proležení má vliv mnoho faktorů, ale dva základní jsou hustota pěny a velikost zatížení matrace (váha člověka). Naše matrace Satisfaction Eco jsou vyvinuty tak, aby odolávaly zatížení 70-90 Kg, tedy běžné váze člověka, minimálně 2 roky s minimální proležením. Tyto matrace při každodenním používání je ideální po 2 letech vyměnit za nové. Pro lepší představu použijeme-li „lepší“ pěnu, tedy o vyšší hustotě matrace při stejném zatížení vydrží déle. Pokud bychom zapojili do hry i komfort spánku a kvalitu odpočinku je důležité vybírat matrace i z jiných materiálů, ze studenou pěnou nebo paměťovou pěnou apod., ale samozřejmě tam už se nebavíme o „levných matracích“. Pokud v sekci levné matrace si nevyberete, neváhejte se na nás obrátit nebo se podívejte také do sekcí: matrace za hubičku nebo nejlevnější matrace.

Máme pro Vás také připravené levné matrace pružinové. Velká část zákazníků má stále v paměti větu, že pružinu ničím nenahradíš. V dnešní době lze nalézt pěnové matrace, kde jádro tvoří pěna vyšší kvality než pružiny, ale pružina nebo taštičkové pružiny mají stále něco do sebe. V sekci levné matrace naleznete dvě taštičkové matrace, které bezpochyby naplní Vaše představy o kvalitní, ale zároveň levné matraci. Další taštičkové matrace naleznete v záložce taštičkové matrace.  

Pro Vás všechny matrace StudioM s dopravou ZDARMA

Zobrazit více
Filtrování
dle parametrů

Levné matrace

Hledáte levnou matraci, která by nezruinovala váš rozpočet? Chcete spát na kvalitní podložce, přesto nechcete platit desetitisíce? Levné matrace jsou vyhledávaným spojením, což potvrdí i internetové vyhledávače. Dobrou zprávou je, že se takových matrací nachází v naší nabídce celá řada. Stačí si vybrat podle velikostí, tvrdosti, výšky nebo podle použitého materiálu. Na všech aspektech záleží. Proto si předem zodpovězte, jaký typ matrace vám vyhovuje a jakou matraci tedy hledáte.

Potřebujete ke svému spokojenému a kvalitnímu spánku matraci, která se plně přizpůsobí poloze vašeho těla? Pořiďte si pěnovou matraci. Skvěle odolávají zatížení a většinou vyhovují jak těm, kteří potřebují mít tvrdší matraci, jelikož spí na zádech, tak těm, jež preferují matraci měkčí z důvodu nižší hmotnosti nebo z důvodu spaní na boku.

Naše levné matrace nejsou synonymem nekvalitních matrací. Nízká cena nemá vliv na kvalitu matrací, není to na úkor zákazníka. Pokud byste přesto chtěli zvolit dražší alternativu matrace, co zkusit matrace latexové, které se řadí k vůbec nejluxusnějším matracím na trhu?

Zobrazit více
Foam Service s.r.o.
Po celé ČR na všechny matrace
 Dopravné ZDARMA
Česká Republika
IČO: 06377084
DIČ: CZ06377084
Filtrovat produkty
CenaStavVýrobcePouze skladem