Matrace pro dva

Matrace pro dva neboli jinak matrace do velké postele. Nejmenší se považuje rozměr matrace 140x200, která se nejčastěji vyskytuje v hostelech, penziónech nebo v bytech, kde se často lidé potýkají s nedostatkem místa. Jedná se o jeden z nevyhledávanějších a nejprodávanějších rozměrů matrací obecně. Mezi matrace pro dva se řadí i rozměr matrace 160x200, které je o 20 cm širší než předchozí rozměr a nabízí tak mnohem větší komfort během spánku. Matrace 160x200 jsou také velmi vyhledávané a mnoho zákazníků upřednostňuje jednu matraci bez mezery, kterou by vytvořily dvě matrace 80x200 položené vedle sebe. Pokud bychom se podívali opět směrem k většímu rozměru je další v pořadí velká matrace 180x200.

I přes to, že mnohdy se snažíme doporučovat naším zákazníkům se poohlédnout po dvou matracích, kde každý si může vybrat jinou matraci, tak aby co nejlépe odpovídala jeho požadavkům a zvyklostem, zákazníci volí jednu velkou matraci. Často důvodem je, že se jim nepovede pořídit dvě rozdílné matrace, které oběma odpovídají v stejné výšce. Tomu samozřejmě rozumíme, že není ideální, aby v jedné posteli byly matrace o rozdílných výškách. Pokud se rozhodnete pro dvě matrace, každý může mít úplně jiné provedení a vyrobenou z úplně jiných materiálů. Jeden upřednostňuje pěnové matrace a druhý taštičkové matrace a v takovém případě u dvou matrací to není žádný problém. A rozdíl s výškami nechte na nás. Je mnoho způsobů, jak si s tím lze poradit.

Rozumíme, ale také koupi jedné matrace, která v manželské posteli mnohdy působí lépe než dvě samostatné matrace. Matrace 180x200 nabízíme v různých provedeních a tak věříme, že najdete přesně to co hledáte. Další standartní rozměr je velká matrace 200x200, která je už opravdu velká a méně vhodná  k časté manipulaci, ale o to více komfortní během spánku z důvodu místa. Přeci jenom místo během spánku je jeden ze základních ukazatelů pohodlí.

Dalším ukazatelem je druh matrace. Někteří upřednostňuji pěnové matrace, někteří taštičkové matrace neboli pružinové matrace a část zákazníků vyhledává specifické vlastnosti u matrace, které mezi jinými nabízejí matrace s latexem.

Uvědomujeme si, že mnoho informací o matracích, které můžete nalézt na studiomatrace, může způsobit chaos v hlavě a beznaděj při výběru nové nejlepší matrace. Proto jsou zde lidé, kteří se v tomto oboru pohybují již nějaký čas a mohou Vám pomoci s doplněním informací nebo výběrem vhodné matrace. Mezi tyto lidi se považujeme i my a tak ozvěte se kdykoliv. Jako výrobci máme obrovskou výhodu, že jsem vždy u zdroje informací, kde se běžné mnoho prodejců nikdy nedostane.

Matrace pro dva je dobrou volbou pro velkou postel, ale pokud vnímáte rozdílné potřeby a vlastnosti (muž – tvrdší matrace, žena – měkčí matrace) stojí za to pouvažovat i o variantě dvou menších matrací, v případě potřeby se nebojte na nás obrátit. U nás naleznete levné matrace pro dva, ale také luxusní matrace pro dva.

Matrace pro dva

Foam Service s.r.o.
Po celé ČR na všechny matrace
 Dopravné ZDARMA
Česká Republika
IČO: 06377084
DIČ: CZ06377084