Taštičkové matrace 80x200

Nejprodávanější
Další nejprodávanější

Taštičkové matrace stejně jako pružinové matrace se pyšní řadou dobrých užitných vlastností. Už se dávno nejedná o matrace, jaké známe z dětství, ze kterých by vykukovala péra a na kterých by se nespalo zrovna pohodlně. Dnes jsou taštičkové matrace stejně jako pružinové modely daleko kvalitnější a odolnější, o čemž svědčí i naše nabídka plná pohodlných společníků ke spánku.

K hlavním výhodám taštičkových matrací patří především dlouhá životnost, která daleko přesahuje životnost pěnových matrací. Kromě toho dokonale cirkulují vzduch v porovnání s jinými typy. Pokud vás trápí problémy se zády, pokud vás neustále sužuje bolest zad, taštičkové matrace vám zajistí komfortní a bezbolestné spaní. Pyšní se totiž i ortopedickými vlastnostmi, díky čemuž o ně roste zájem. Kvalitní spánek je pro člověka nadmíru důležitý. Vyspěte se konečně bez problémů na taštičkové matraci o rozměru 80x200 centimetrů, která vás nikdy nezklame. Nyní matrace s dopravou zdarma.

Zobrazit více
Filtrování
dle parametrů

Taštičkové matrace 80x200

Při hledání kvalitních matrací se vám až může zatočit hlava z toho množství, které se nabízí na trhu. V našem e-shopu však najdete jen kvalitní matrace, k nimž se řadí i taštičkové matrace. Taštičkové matrace nejsou typickými pružinovými matracemi. Vytváří rovnou devět zón tvrdosti, díky čemuž se zavděčí naprosto každému uživateli. Je známo, že lidské tělo je možné rozdělit na zóny, z nichž každá potřebuje trochu jinou podpůrnou sílu. A tomuto požadavku se taštičkové matrace 80x200 snaží vyhovět.

Pokud bychom měli porovnat taštičkové matrace s klasickými pružinovými matracemi, které jistě dobře znáte, řekli bychom, že taštičkové matrace obsahují až dvojnásobek pružinek. Díky zvýšenému množství pružinek se zvyšuje i kvalita matrace a s kvalitou roste cena. Na matracích by se však nemělo šetřit. Navíc k dalším vlastnostem taštičkových matrací patří dlouhá životnost. Nemusíte se tedy bát toho, že byste za rok či dva kupovali novou.

Zobrazit více
Filtrovat produkty
CenaStavVýrobcePouze skladem