Jsou levné matrace opravdu levné

Jsou levné matrace opravdu levné?

Nejsou levné matrace jako levné matrace

Každý internetový prodejce nabízí mnoho matrací v kategorií levné matrace, ale přeci jen nejsou všechny tyto matrace ve stejné kvalitě. Ano, lidé stálé častěji vyhledávají minimální cenu na trhu i přes to, že reálně nemohou při tak nízké ceně splňovat kritéria dostačující kvality. Ovšem nemůžeme házet všechny prodejce matrací do jednoho pytle. Pokud opravdu cena hraje zásadní a musí být nejlevější doporučujeme vyhledat konkrétně výrobce matrací nebo hledat mezi osvědčenými značkami, jako jsou třeba matrace StusioM.  

Kdy můžeme mluvit o levné matraci?

Obecně slovo levné je subjektivní pojem a pro každého to znamená něco jiného. Naopak slovní spojení nejlevnější matrace, zde je jasné, že bychom již nikde jinde neměli najít nic za lepší cenu. Konkrétně u matrací to je však nereálné označení, protože bychom museli srovnávat úplně stejný výrobek. Každý výrobce se však snaží být v něčem jiný a tak se matrace zdánlivě stejné mohou výrazně lišit. Ať už se liší v použité pěně, kvalitě řezání, tvaru řezání, kvalitě látky, ze které je ušitý potah, gramáž netkané textilie, kterou je potah podšitý a spoustě další malých ohledech. Další kritérium je cena.

Levné pěnové matrace

V případě levných pěnových matrací v obchodech se dá najít už matrace i pod 1000 Kč, ovšem tyto matrace lze doporučit pouze jako erární matrace pro hosty. Obecně matrace od 1000 Kč do 1500 Kč můžeme zařadit do stejného pytle, jedná se vždy o nízko gramažní pěnu 22-25 Kg/m3. Tyto matrace již mnoho lidí využívá na každodenní spánek, avšak je potřeba si uvědomit, že rozhodně nejsou ortopedické a už vůbec ne zdravotní, jak mnoho obchodů se rádo prezentuje. Jedná se o obyčejnou PUR pěnu, která logicky výhledem k ceně, a tedy i kvalitě je potřeba mnohem častěji měnit než kvalitnější matrace. Matrace s pěnou pod hranici 22 Kg/m3 nedoporučujeme vůbec kupovat. Pokud bychom se zaměřili

Levné taštičkové matrace

Pružinové matrace jsou velmi populární, a to hlavně z dřívějších časů, kdy pěny nedosahovaly takové kvality a pružinové jádro bylo to nejlepší co se dalo pořídit. I dnes se dá říci, že pružinové jádro není prožitek, ale nabízí jedinečné vlastnosti. Levné taštičkové matrace můžeme pořídit přibližně od 1999 Kč v mnoha obchodech. Pružiny nabízejí kvalitní jádro a matrace s pružinami tak jednoduše řečeno jsou vhodné ke každodennímu používání. Jako u všeho, tak i pružinové matrace od 1999 Kč do 3000 Kč jsou považovány za „levné“ a nemůžeme u nich očekávat ty nejkvalitnější materiály a vlastnosti, které nabízejí zdravotní a dražší matrace.

Jsou levné matrace opravu výhra?

Mnoho krát jsme se setkali s dotazy od naších zákazníků zda-li matrace, kterou si vybrali je vhodná pro jejích postavu, zdali bude napomáhat zdravému spánku, zda je pohodlná a zda-li jim bude vyhovovat. Jedná se o opravdu těžké otázky, ale byli bychom schopni na ně lépe odpovídat, pokud by všechny tyto a mnoho dalších otázek nemířilo k těm nejlevnějším matracím. Je třeba si uvědomit, že stejně jako například u levného oblečení se po pár vypráních srazí velikost nebo vyblednou barvy, tak levné matrace nemají ortopedické vlastnosti, rychleji se proleží a pohodlí bývá nižší. Samozřejmě stejně jako levné oblečení tak i levné matrace krátkodobě splní svůj úkol. Pokud od nich nečekáme zázraky a víme co kupujeme mohou být dobrou volbou. Pokud ovšem jsme schopni připlatit, mnohdy jen pár stovek korun, dostaneme se úplně do jiné kvality a nová matrace se tak může stát splněným snem.

Levné matrace = dobrý nákup

  Všichni známe trefné pořekadlo, že nejsme tak bohatí, abychom mohli kupovat nekvalitní věci. Za náš obchod a značku StudioM můžeme garantovat, že u nás vždy dobře nakoupíte. I levné matrace vyrábíme s takovou kvalitou, abychom se vyhnuli zbytečným reklamacím a zákazníci byli spokojení. Přeci jenom naše výrobky jsou naší nejlepší vizitkou. Snažíme se být i přes stejně konkurenční cenu o něco lepší a naše matrace dělají již tisícům zákazníků doma radost.

Naše StudioM:

LEVNÉ MATRACE STUDIOM

KVALITNÍ MATRACE

VŠECHNY MATRACE STUDIOM

LEvné matrace StudioM

Foam Service s.r.o.
Po celé ČR na všechny matrace
 Dopravné ZDARMA
Česká Republika
IČO: 06377084
DIČ: CZ06377084