Atypické rozměry matrace

Mezi standartní rozměry matrací paří: matrace 80x200, matrace 90x200, matrace 140x200, matrace 160x200 a také matrace 180x200. Pokud je obchod větší a má možnost uskladnění více matrací nebo je pravidelně zásobován podle objednávek objevují se i rozměry matrace 100x200 i matrace 120x200. Tyto výše vypsané rozměry považujeme jako standartní a všichni výrobci postelí k tomu přihlížejí. Ovšem nebylo tomu tak vždy. Pokud máme doma starší postel, krásnou z masivu, ještě po předcích, ve výborném stavu v jiném rozměru než jsou standartní rozměry matrací, je logické, že při výměně matrace není nutností měnit i postel. Další atypické rozměry matrací a tedy i postelí se často vyskytuji při výrobě nábytku na zakázku, kde máme v bytě málo místa a potřebujeme speciální tvary nebo prostě chceme stylovou záležitost - jedinečnou postel s matraci.

Nabízíme všechny typy a druhy atypické matrace:

  • Atypické rozměry pěnových matrací
  • Atypické rozměry pružinových matrací
  • Atypické rozměry taštičkových matrací

Drtivá většina obchodů již dnes spolupracuje přímo s výrobci matrací a tak jsou schopni nabídnout i nestandartní rozměry matrace sami. Ovšem všechno začíná u nás, tedy u výrobců. Pokud se jedná o klasickou pěnovou matraci, tak nebývá problém, prostě a jednoduše se ořeže na rozměr, který zákazník potřebuje. Pokud se budeme bavit o zónových matracích, tam problém může nastat, pokud někdo nezkušeně ořízne konec matrace, aby dosáhl požadovaného rozměru, ale přitom odstraní jednu zónu a matrace tak změní významně své vlastnosti. U renomovaných výrobců matrací by se tyto situace neměly objevovat a jsou metody jak tomu předejít.

Pružinové matrace jsou na tom poněkud hůře. Uvnitř matrace je pružinové jádro s jasně definovanými rozměry. A tedy vždy se dá upravovat rozměry do takové míry, dokud nenarazíme na pružinové jádro. Pokud se bude jednat o malého výrobce s velkou časovou kapacitou setkali jsme se i s tím, že pružinové jádro o cvakali tak, aby prostě pasovalo do rozměru. Tento způsob není přijatelný pro větší výrobce a takové situace se dají vyřešit i jinak.

Jak objednat atypický rozměr matrace?

Pouze postačí se s námi kontaktovat:

  • Mail: matrace@studiomatrace.cz
  • Tel: +420 703 349 249

My jako výrobci se silným postavením na trhu běžně děláme nejrůznější atypické rozměry a jsme připraveni se bavit o Vaších požadavcích. Mnohdy pokud se jedná o nenáročný zásah bereme tento krok jako přidanou hodnotu a je bezplatný. Umožňuje nám to stále udržovat značku StudioM na vysoké úrovni. Na druhou stranu být blízko naším zákazníkům a nabízet tak požadované levné matrace, ale s maximální kvalitou, kde nikdy nedopustíme, aby spadla pod únosnou hranici. Atypické matrace neboli atypické rozměry provádíme u všech námi nabízených matrací, vždy na požádání.

Neváhejte se na nás obrátit s jakoukoliv prosbou a požadavkem, pokud bude reálný, vyrobíme to co potřebujete. U nás nakoupíte vždy kvalitní matrace v nejrůznějším provedení, začínaje pěnové matrace až přes pružinové matrace, taštičkové matrace, až po speciální matrace s latexem.

Řídíme se heslem vždy se dá nějak domluvit. Jsme tu pro Vás :)

Atypický rozměr matrace

Foam Service s.r.o.
Po celé ČR na všechny matrace
 Dopravné ZDARMA
Česká Republika
IČO: 06377084
DIČ: CZ06377084