Antialergické matrace

Přirozeně se všude práší, někde více někde méně. Dýcháme škodlivé alergeny nejen během uklízení doma, ale i během spánku. Ložní prádlo, teplé materiály vlivem našeho těla, vlhké a vyhřívané místnosti jsou ideálním prostředím vedoucím k růstu bakterií, hub a plísní. Dokonce i nejkvalitnější lůžkoviny nezabrání styku alergiků se senzibilizujícími faktory. Jediným způsobem, jak zajistit zdravý a bezpečný spánek, je koupit vhodnou matraci. Jaké vlastnosti by měly mít dobré antialergické matrace?

Matrace s latexem – Ideální pro alergiky

Latexové matrace jsou obecně velmi vhodné pro alergiky. Neabsorbují prach a vlhkost a zabraňují tak vzniku škodlivých mikroorganismů. Provrtaná konstrukce zajišťuje velmi dobrou cirkulaci vzduchu, tichý provoz a velmi dobrou odolnost proti deformaci. Jediným problémem by byla alergie na latex. Matrace z latexem jsou často dražší než běžné matrace, ale na oplátku nabízejí velmi ojedinělé vlastnosti.

Antialergické matrace z líné pěny

Prvním kritériem kvality matrace je jeho materiál. Matrace doporučované pro alergiky jsou modely vyrobené z termoelastické Visco pěny, také známé jako líná pěna nebo paměťová pěna. Kromě vysokého komfortu a pohodlí ovlivňujícího odpočinek poskytují matrace s paměťovou pěnou uživateli zcela hygienický a bezpečný spánek. Prodyšná konstrukce pěny, která zaručuje dobrou ventilaci a cirkulaci vzduchu zabraňuje rozmnožování mikroorganismů, které představují nebezpečí pro lidi potýkající se s alergickými problémy.

Matrace s hygienickým potahem

Aby se minimalizovalo riziko nežádoucí reakce, matrace určené pacientům s alergií by měly mít snímatelný potah, který lze pohodlně vyprat. Vysoce kvalitní potahy na matrace si zachovávají své antibakteriální vlastnosti a nedeformují se ani po opakovaném praní v pračce.

Cirkulace vzduchu StudioM

Jako výrobce matrací jsme se ujistili, že v naší nabídce jsou zahrnuty matrace vhodné také pro alergiky. Kromě toho jsou naše matrace vybaveny systémem cirkulace vzduchu Studio M, což je absolutní inovace při výrobě matrací. Tento systém byl podroben mnoha letům testování našimi zaměstnanci, kteří vlastní matrace, které sami vyrábějí. Pozitivní ohlasy a názory spokojenosti potvrzují naši víru, že naše matrace StudioM jsou produktem nejvyšší kvality. Systém zaručuje snížení usazování prachu a rozmnožování roztočů.

Všechny námi používané materiály při výrobě matrací splňují mnoho kritérii a přísné hygienické podmínky. To všechno je potvrzeno certifikáty OEKO-TEX STANDARD 100.  

Foam Service s.r.o.
Po celé ČR na všechny matrace
 Dopravné ZDARMA
Česká Republika
IČO: 06377084
DIČ: CZ06377084