Proč se nevyplatí na matraci šetřit

Matrace je často investice na více let a tak není radno podcenit výběr. Často platí, že pokud připlatíme pár tisíc, budeme vybírat úplně jiné matrace a zaručíme tak našemu tělu zdravý spánek. Průměrně matraci kupujeme ne 8-10 let. Pokud tedy rozpočítáme cenu matrace na tak dlouho dobu jsou to zanedbatelné náklady, ale přitom s tak významným rozdílem kvality. Doporučujeme při koupi nové matrace se spojit s odborníkem, který Vám pomůže s výběrem. Matrace jsou v dnešní době vyráběny z různých materiálů s různými vlastnostmi. Zorientovat se v tom není mnohdy jednoduché a pro člověka mimo obor by Vám toto zkoumání zabralo mnoho času, který lze využit lépe. Proto je možnost se obrátit na nás, kde v oboru pracujeme již dlouhá léta a my Vám rádi pomůžeme s výběrem a koupi kvalitní matrace. Nejprodávanější rozměr je matrace 90x200. Často vyhledávané jsou pěnové matrace, ale v naší nabídce naleznete celou řadu různých matrací, mezi kterými mají silné postavení také taštičkové matrace.  

Matrace StudioM

Pokud nemáte žádné zkušenosti s matracemi lze se orientovat i podle ceny, kde často kvalitnější materiály, respektive lepší materiály, logicky musejí více stát. Bohužel nemůžeme Vám tento způsob u všech prodejců matrací doporučit. Stává se, že i průměrná matrace vlivem dobrého marketingu stojí mnohém více než matrace z luxusních materiálů někde v méně známém obchodě. Pokud ovšem cena je pro Vás stěžejním faktorem ovlivňující Váš výběr doporučujeme vybírat matrace od 5000-10000 Kč. Matrace do 3000 Kč stejně budete muset vyměnit mnohem rychleji a při propočtu ve výsledku stejně neušetříte. Další důležitý faktor je působení levných matrací na Vaše tělo během spánku, který ne vždy musí být ideální.

Spánek na kvalitní matraci se projeví hlavně v pozdějším věku. Člověk se cítí více odpočatý, bez bolestí zad nebo krční páteře. Zdravý spánek je těžko uchopitelná věc, kterou vědci vlivem zkoumání nějakým způsobem definovali, ale nelze říci, že jedna poloha a jedno zakřivení je vhodné pro všechny. Proto moderní materiály jako jsou paměťová neboli líná pěna a také studená pěna velmi vhodné pro zdravotní matrace, ale také pro ortopedické matrace, díky svým pružným vlastnostem. Jako u všeho něco dobré, ověřené a funkční prostě stojí více, a tak matrace s těmito materiály jsou logicky dražší.

Pokud dneska zainvestujete více do kvalitní matrace, tělo Vám to vrátí hned po pár nocích a předcházíte tím případným onemocněním a bolestem páteře. Přeci jenom v posteli na matraci trávíme mnoho času a tak matrace by měla být pro každého priorita číslo jedna.  

Foam Service s.r.o.
Po celé ČR na všechny matrace
 Dopravné ZDARMA
Česká Republika
IČO: 06377084
DIČ: CZ06377084