Polohy ve spánku pomůžou nejen s výběrem matrace, ale také o vás leccos prozradí

Stejně jako o vás mnoho prozradí znamení, prozradí o vás mnoho věcí i poloha ve spánku. Mnozí lidé si ani neuvědomují, v jaké poloze ve spánku spí. Teprve až když si pořizují novou matraci, tak nad tím začnou přemýšlet. Právě to, v jaké poloze spíte, je totiž klíčové při výběru kvalitní matrace. Zatímco pro ty, kdo spí na zádech, je lepší tvrdší matrace, pro lidi spící na boku je zase lepší matrace měkčí. Otázkou nyní je, co o vás poloha tedy vlastně prozrazuje?

Když spíte ve vojenské poloze

Vojenská poloha je poloha na zádech s tím, že ruce a nohy jsou mírně pokrčené. Pokud v této poloze spíte, pravděpodobně jste velice zdvořilým člověkem, který však neumí říkat “ne”. Pravděpodobně máte až příliš vysoké nároky nejen na sebe, ale také na své blízké. Nejste příliš společenští, respektive nevyhledáváte žádnou hlučnou společnost ani večírky.

Poloha jménem “hledač pokladů”

Pokud spíte na boku s rovnými zády a často také pokrčenýma nohama, spíte v pozici zvané “hlídač pokladů”. Pravděpodobně jste člověkem velice podezíravým a také velmi tvrdohlavým, kterým je lepší nelhat. Patříte zároveň k opatrným lidem, které je velice těžké rozčílit. Taktéž jste spolehlivým člověkem, který umí být i zábavný.

Poloha hvězdice

Spíte v pozici hvězdice? Čili spíte na zádech, máte roztažené nohy a ruce máte nad hlavou? Jste pravděpodobně velice společenským člověkem, který i má opravdu hodně přátel ve svém okolí. Vaše sebevědomí je na vysoké úrovni a po sexuální stránce patříte k těm nejlepším. Bohužel je se vší pravděpodobností vaším problémem chrápání.

Nos v polštáři

Mezi velice časté pozice ve spánku patří i ta, kdy máte nos zarytý v polštáři. Lidé spící v této pozici bývají velice často sobeckými a nadmíru sebevědomými. Zároveň jsou to velmi komplikovaní lidé, kteří mají rádi svůj vlastní prostor. Upřednostňují své názory a milenci to bývají skutečně velice vášniví.

Foam Service s.r.o.
Po celé ČR na všechny matrace
 Dopravné ZDARMA
Česká Republika
IČO: 06377084
DIČ: CZ06377084