Matrace s vyšší nosností

Stále častěji se setkáváme s dotazy, zda by byla možnost vyrobit matraci s vyšší nosností. Běžné matrace prodávané na našem trhu jsou dimenzovány na zatížení 100-120 Kg. Toto je vystačující pro 90% lidí. Rozhodli jsme se navrhnout kvalitní matraci, která bude odolnější na vyšší zatížení a zbylých 10% zákazníků také najde u nás matraci bez dotazování zda matraci pro vyšší zatížení máme.

Satisfaction HIT Optimal

Pěnová matrace Satisfation HIT Optimal to je ona! Jádro matrace tvoří pevná Rebound pěna neboli pojená pěna, kterou si sami vyrábíme pro tento účel. Jádro matrace je velmi důležité, aby zde nedošlo po pár nocích k jeho zborcení. Matrace samozřejmě musí být komfortní a tak z obou stran byly použity 5 cm vrstvy z kvalitní 30kg/m3 PUR pěny. Nástřih pěny je speciálně provedený tak, aby v pěně nedocházelo k zbytečnému pnutí během zatížení. Jako celek naše pěnová matrace s vyšší nosnosti tak odolává zatížení až 140 Kg.

Satisfaction HIT Optimal vyrábíme ve všech standartních rozměrech od matrace 80x200 až po velké matrace 180x200. Nicméně nabízíme i nejrůznější atypické rozměry.  

Běžně vyráběné pěnové matrace nejsou schopné toto zatížení dlouhodobě vydržet, protože materiály, ze kterých jsou vyráběné jsou nízko gramážní. Aby se prodejci byli schopni dostat na nižší cenu, kterou stále více všichni požadujeme i na úkor kvality, materiály častou jsou na kvalitativní hranici. U pěnové matrace Satisfaction HIT Optimal je tomu přesně naopak…Jedná se o levnou, ale kvalitní matraci s jasným úkolem. Zabezpečuje pohodlný spánek těm, který mají nadprůměrnou váhu.

Pokud Vám parametry naší pěnové matrace vyhovují a požadujete něco speciálního, ještě vyšší zatížení, jinou výšku nebo jiné materiály, jsme připravení se s Vámi bavit a vyrobit matraci přímo konkrétně pro Vás. Všechno je jen o domluvě.

StudioM jsme výrobce matrací s dlouhou tradicí a tak jsme se setkali již s moha požadavky a potřebami naších zákazníků. Pokud přesně nevíte, co potřebujete, pro nás to není problém a umíme pár otázkami zjistit přibližné parametry, které by Vám měly u matrace vyhovovat. Nebojte se nás oslovit. V případě, že vyšší zatížení nepotřebujete neváhejte se podívat na celou naši nabídku pěnových matrací nebo taštičkových matrací. Matrace vyrábíme pouze z prověřených materiálů a technologiemi, které dlouhodobě sklízejí úspěch. Náš největší úspěch je Vaše spokojenost, poděkování a zdravý spánek na matracích StudioM.

Matrace pro vyšší zatížení

Foam Service s.r.o.
Po celé ČR na všechny matrace
 Dopravné ZDARMA
Česká Republika
IČO: 06377084
DIČ: CZ06377084