Matrace, na kterých se nebudete potit. Jaké zvolit?

V noci se budíte horkem a často také velmi zpocení? V tom případě si musíte dát záležet na výběru správné matrace. Některé jsou totiž přímo speciálně navrženy tak, aby vyhověly lidem právě s těmito potřebami. Jaké matrace zvolit?

Když se nemůžete pořádně vyspat

Je úplně jedno, zda je léto nebo zima. Během celého roku se probouzíte zpocení a doslova se k matraci přilepíte. Neprodyšné materiály nesnášíte a zoufale si přejete, aby už někdo konečně vymyslel pomůcku, na které se dobře vyspíte. Už je ale dávno zde, jen o ní ještě nevíte. Některé matrace jsou totiž opatřeny speciálním systémem. Jakou si tedy vybrat? Nejlepší volbou je speciální zdravotní nebo pružinová matrace.

Pružinové matrace se speciální úpravou

Pružinové matrace, které jsou vhodné pro uživatele, kteří se často potí, mají speciální komůrky, které dovolují cirkulaci vzduchu. Matrace se tak snadněji odvětrává. Samozřejmostí je také antialergenní úprava, se kterou se bude ještě lépe dařit bojovat proti plísním, bakteriím a roztočům v oblasti lůžka. Na vás je vybrat si správnou tuhost matrace, a také její výšku. U taštičkových matrací můžete získat až stovky malých pružinek, které jsou od sebe odděleny a jsou zašity do netkané textilie.

Další matrace? Sledujte parametry

U pěnových matrací sledujte speciální parametry a ptejte se prodejce na produkt, který je vhodný pro uživatele, který se více potí. I pěnové matrace mohou mít strukturu, která umožňuje dobrou cirkulaci vzduchu. Stejně tak latexové, matrace, tedy matrace z přírodního materiálu, musí mít speciální vrstvy a strukturu, která vám bude vyhovovat. Důležitá je také nosnost dané pomůcky. U osob, které se více potí, se hodí pořídit i odnímatelný potah na matraci. Ten snadno vložíte do pračky a vyperete.

Sledujte parametry spacích pomůcek a vyberte si ty, které umožňují správnou cirkulaci vzduchu.

Foam Service s.r.o.
Po celé ČR na všechny matrace
 Dopravné ZDARMA
Česká Republika
IČO: 06377084
DIČ: CZ06377084