Matrace jako základ každého zdravého spánku

Spánek patří k nejdůležitějším činnostem během dne. Během něj dochází k utříbení veškerých nově nabytých poznatků, k odpočinutí orgánů, k celkové regeneraci organismu. I z těchto důvodů bychom se měli maximálně vynasnažit, aby byl spánek skutečně co nejkvalitnější. V případě, že se rozhodnete podpořit své spaní, kupte si novou postel. Nebo alespoň nový rošt společně s kvalitní matrací. To jsou totiž, nejen podle odborníků, alfy i omegy kvalitního spánku.

Spánkem trávíme až třetinu života

Věděli jste, že spánkem trávíme až třetinu svého života? Odpočinek tělo zkrátka potřebuje a naše tendence si spánek neustále odpírat nás může stát pevné zdraví. I když je sice pravdou, že každému člověku stačí individuální množství spánku, najít kvalitní pěnovou matraci nebo jinou alternativu je klíčové. Spát totiž na něčem nekvalitním, to by i sebevíc dlouhý spánek byl spíše na škodu.

Kvalitní spánek si zaslouží každý

Domnívat se, že skutečně kvalitní matrace s bytelným roštem potřebují ti nejmenší a naopak ti nejstarší, je mylné. Každý má právo na kvalitní spánek a každý si kvalitní spánek zaslouží. Proto pátrat po maximálně vyhovující matraci by měl každý, kdo chce vstoupit do dalšího dne v plné síle.

Při výběru konkrétních matrací bereme v potaz několik kritérií, kdy mezi hlavní patří samozřejmě rozměry, míra tuhosti, dále také výška matrace a to, z čeho je matrace vyrobená. Dnes existují i speciální zdravotní matrace, které jsou šetrné pro člověka, který trpí buďto nějakými zdravotními problémy, nebo „obyčejnou” bolestí svalů či kloubů.

Vyšší věk vyžaduje své

S příchodem vyššího věku svou pozornost kromě matrace zaměřte i na rošt, který by měl být polohovatelný. To v pozdějším věku oceníte. Pokud se však bude polohovatelnost řešení negativně promítat na kvalitě roštu, raději sáhněte po staré známé klasice.

Samozřejmě kromě roštu a matrace zainvestujete i do dalších podporovatelů kvalitního spánku, mezi které patří například anatomický polštář regenerující krční páteř.

Foam Service s.r.o.
Po celé ČR na všechny matrace
 Dopravné ZDARMA
Česká Republika
IČO: 06377084
DIČ: CZ06377084