LEVNÁ NEBO DRAHÁ MATRACE ?

Výběr matrace, na které trávíme velkou čas života, je nesmírně důležitá věc a neměli bychom výběr matrace podceňovat. Stojí za to si položit otázku, jak jsme si nastavili očekávání a rozpočet. A tady jsme rozděleni do tři skupin.

První jsou lidé, kteří oceňují pohodlí, zaměřují se na kvalitu bez ohledu na náklady s tím spojené. Vysoká cena většinou odpovídá vyšší kvalitě. Tyto matrace jsou vyrobeny z vysoce kvalitních pěn v kombinaci s přírodními materiály jako je latex, kokos a neměly by být nižší než 20 cm.

Druhou skupinou jsou lidé, kteří nechtějí investovat mnoho finančních prostředků a hledají produkt ve střední cenové kategorii, protože předpokládají, že je lepší utrácet méně, ale častěji matraci mění. V této skupině je také mnoho typů pěnových matrací, pružinových matrací – tatíčkových matrací a obvykle jsou to matrace vysoké až do 15 - 20 cm.

Třetí skupina jsou lidé, kteří chtějí tu nejlevnější variantu i za cenu minimální kvality. Nejčastěji se jedná o matrace o výšce 10 - 15 cm


Samozřejmě výběr závisí na individuálních potřebách klienta. My jako výrobci poskytujeme širokou škálu matrací (od nejlevnější přes střední třídu až po velmi kvalitní matrace). Vyzýváme Vás, abyste konzultovali výběr s našimi odborníky, kteří jsou připravení Vám pomoci s výběrem nejvhodnější matrace.

 

matrace@studiomatrace.cz

+420 703 349 249

 

Foam Service s.r.o.
Po celé ČR na všechny matrace
 Dopravné ZDARMA
Česká Republika
IČO: 06377084
DIČ: CZ06377084