Latexové matrace patří mezi nejluxusnější spací společníky

Uvažujete nad koupí nové matrace? Je ta vaše stávající už proležená a má něco za sebou? Nechte ji po pěti či sedmi letech jít. Vždyť už od prvního okamžiku jste věděli, že se nebude jednat o celoživotního společníka, který by každou noc byl tou nejlepší a nejspolehlivější oporou vašich zad. Raději zainvestujte do latexové matrace, která, podle dosavadních recenzí a zkušeností, patří mezi nejluxusnější spací společníky.

Perfektní bodová elasticita

Ano, mluvíme o nejluxusnější alternativě matrací, ale také o jedné z nejdražších možností. Cenu však kompenzuje množství vlastností a benefitů, nad kterými se pojďme pozastavit. Předně stojí za zmínku perfektní bodová elasticita. Díky této pozitivní stránce víme, že se právě latexová matrace dokonale přizpůsobí lidskému tělu.

Vedle toho disponuje vysokou měkkostí, která tak zajišťuje příjemný pocit při ležení. A jelikož je latex hypoalergenním materiálem, jenž je zdravotně nezávadný, z ony příjemnosti se budou moct radovat i alergici nebo lidé trpící astmatem.

Vynikající ortopedické vlastnosti

Patříte mezi jedince, které velice často bolí záda? Nebo míváte problémy s pohybovým aparátem? Pravděpodobně při výběru hledáte alternativy, které budou oplývat ortopedickými vlastnostmi. A latexová matrace přesně tento požadavek splňuje.

Vedle vynikajících ortopedických vlastností se matrace nachází na trhu v několika provedeních lišících se pouze tuhostí. Pokud oceníte tužší postel, sáhněte po alternativách s kokosovým vláknem nebo případně po studené pěně, která je velké objemové hmotnosti.

Na seznamu benefitů latexových matrací bychom našli také rychlost stydnutí, vysokou vzdušnost a také to, že je zcela bez zápachu. Nepřehřívá se dokonce ani v létě, což ocení především jedinci, kterým bývá i bez matrace příliš horko, ať venku kraluje jakékoli roční období.

Foam Service s.r.o.
Po celé ČR na všechny matrace
 Dopravné ZDARMA
Česká Republika
IČO: 06377084
DIČ: CZ06377084