Král Latexu

Latex Talalay - král mezi latexy

Král latexu Talalay

Talalay to není název latexu, ale jedná se o název technologie výroby latexu. Podle této technologie všichni vědí o co se jedná, když se mluví o Latexu Talalay. O co, ale vlastně jde? 

Tato technologie výroby umožnila získat ty nejlepší vlastnosti latexu, které aktuálně jsme schopni získat. Jednoduše řečeno jedná se o co nejlepší spojení přírodního a syntetiského kaučuku. Hmoty při výrobě se za určitých podmínek a poměru míchají, až vznikne homogenní (jednolitá) směs. Následným zmražením se docílí tvoření v materiálu malých kuliček, mezi kterými zůstanou vzduchem nasycené kanálky, jinými slovy otevřené póry. Tento způsob výroby latexu zaručuje jeho vzdušnost, pevnost, ale také perfektní bodovou pružnost. Velmi efektivně pohlcuje a odvádí vlhkost a zároveň zabraňuje vzniku baterií a roztočů.

To nejlepší z naši nabídky matrací s latexovými vrstvami Talalay

Když je možnost získat ten nejlepší latex, tak jsme ho hned použili do všech naších latexových matrací. Záleží nám na tom, aby zákazníci byli maximálně spokojení s matracemi StudioM naši výroby.

Latexová matrace Latex Exclusive

Latexová matrace Latex exclusive

Matrace nejvyšší řady, která uspokojí většinu požadavků i těch nejnáročnějších zákazníků. Jsou zde použité ty nejlepší materiály: Latex Talalay, Studená pěna, Kokosová vrstva a pružinové jádro z 9 zónových taštiček spolu se systémem cirkulace vzduchu StudioM. Třešnička na dortu je krásný a praktický potah GOLD.

 Latexová matrace Latex lux

Latexová matrace Latex lux

 Další naše latexová matrace StudioM z vyšší třídy, kde jedná strana matrace nabízí Latex Talalay a druhá strana matrace paměťovou pěnu Visco ve spojení s kvalitní PUR pěnou. Jádro matrace vyztužují 9 zónové taštičkové pružiny a cirkulaci vzduchu zajišťuje systém StudioM.

 Levnější variantou Latexových matrací je Foam Visco-Latex

 

Velmi povedená matrace vyvinutá s ekonomickou myšlenou vyšší dostupnosti. Na spodní stranu matrace byl použitý Latex Talalay a horní vrstvu tvoři Paměťová pěna Visco. Jádro matrace je slepeno z PUR pěn o rozdílných vlastnostech, které pospolu vytvářejí 9 zón tuhosti.

Celá nabídka Latexových matrací

 

 

 

Foam Service s.r.o.
Po celé ČR na všechny matrace
 Dopravné ZDARMA
Česká Republika
IČO: 06377084
DIČ: CZ06377084