Jak poznat, že spíte na nekvalitní matraci?

Spánek je činnost, kterou trávíme až třetinu našich životů. V případě používání nevhodné podložky si zaděláváme na celou řadu zdravotních potíží. Jak poznat, že vaše matrace není vyhovující?

Kvalitní matrace

Kvalitní matrace jsou základem pro každý příjemný spánek. Zatímco vy spíte, pružinové nebo pěnové matrace se starají o optimální oporu pro každou část vašeho těla. Přírodní latexové matrace navíc umožňují použití čistě přírodních materiálů, které jsou vhodné i pro alergiky. Použitím kvalitní matrace se vám uleví od celé řady potíží a váš spánek bude hluboký a relaxační. Jak ale poznat nekvalitní matraci?

Celou noc se převalujete

Zejména pokud jste zvyklí jako podložku pro spaní používat nepříjemné a nekvalitní prostory gauče, může se váš spánek proměnit ve skutečné peklo. Celou noc se převalujete, nedaří se vám nalézt tu správnou polohu, ve které byste pocítili úlevu pro celé vaše tělo. Spánek přichází až v době, kdy jste naprosto vyčerpaní. V noci se budíte a ráno se probouzíte rozlámaní a s pocitem, že tato noc skutečně nepřinesla kýžený odpočinek.

Bolí vás záda

V mnoha studiích bylo dokázáno, že spánek na kvalitní podložce dokáže vyřešit potíže spojené s bolestí zad. Pokud totiž spíte na nevyhovující podložce, vaše páteř skutečně trpí. Trápí i vás bolesti krku a zad? Možná i u vás nadešel nejvyšší čas pro výměnu spací podložky.

V noci se potíte

Patříte mezi osoby, které se více potí? Možná i pro vás je spánek skutečně nepříjemnou záležitostí, protože se probouzíte zpocení a není vám nikterak příjemně. Přitom některé matrace jsou speciálně vytvořeny tak, aby nabízely maximální vzdušnost a pohodlí právě lidem, kteří se nadměrně potí. Stačí tedy jen změnit spací podložku a váš spánek bude příjemný a uvolňující.

Nastal i u vás čas pro výměnu matrace? Vyberte si pro sebe novou a kvalitní podložku pro spaní.

Foam Service s.r.o.
Po celé ČR na všechny matrace
 Dopravné ZDARMA
Česká Republika
IČO: 06377084
DIČ: CZ06377084