Industriální styl: proč si ho zamilujete?

Ještě před několika dekádami se tento styl používal pro výstavní síně, světové galerie moderního umění, bohémské kavárny nebo mezonety a lofty. Nyní proniká industriální styl také do běžných domácností. Čím se vyznačuje a proč si jej zamilujete?

Tady je doma

Stačí vám jen základní nábytek, pár propracovaných detailů, a jste doma! V prostoru, který vás inspiruje pokaždé, když do něj vkročíte. Nádherně dekorační látky, konkrétně bílé záclony až na zem zjemňují strohé linie, radostný pohled je na stěnu, kde jsou odkryté cihly, na skleněném stole se vyjímá originální váza, všude je plno prostoru. Co si budeme povídat – takovou pohodu v přeplácaném prostoru prostě nezažijete. Zde můžete tvořit budoucnost a vychutnávat si přítomnost, minulost zde nehraje roli.

Detaily, které potěší

Industriální styl se nebojí hovořit na rovinu. Máme kabely, které vedou k televizi? Nevadí, vytvarujeme je, připevníme ke zdi a použijeme jako ozdobný prvek interiéru. Milujeme pocit pohodlí a soukromí? Umístíme si garnýže přes celou stěnu, ne jen v prostoru kolem okna. Radujeme se z každé chvíle, kterou máme? Dopřejeme si originální a neotřelé prvky v koupelnovém království. Industriální styl zkrátka vyjadřuje radost z bydlení.

Přivítejte současnost

Trápí vás minulost? Cítíte se někdy ve svém vlastním domě jako otrok vzpomínek? Je na čase si dát tu práci a dát vzpomínky tam, kam patří. Do nádherné krabice s mašlí, kterou si otevřete vždy, když budete mít nostalgickou náladu. Domov ale není vzpomínka na časy dávno minulé. Když ponecháte stěny prosté vzpomínkových fotek, najednou se osvobodíte od tíhy vzpomínek na nelehké časy. Přivítáte vzdušnost a začnete tvořit nové zítřky. Váš život nabere nové obrátky.

Přejete si skutečný moderní domov, kde budete tvůrcem každého prvku? Sestavte si nový byt v industriálním stylu a vyhrajte si s detaily. Budete se v něm cítit plní inspirace a energie.

Na co se zapomíná?

Nezapomínejte na místa, kde trávíte nejvíce času. Postel patří mezi nejvíce podceňovaný kus nábytku, vzhledem k tomu, že na posteli trávíme až 1/3 svého života. Samotná konstrukce postele je hlavně o designu, ale vlastnosti matrace a tvrdost matrace, to jsou otázky, které by si každý měl položit, pokud zvažuje výměnu nebo pořízení nové postele. Navíc je skvělé, že matrace jsou místem, který může být maximálně praktický a příjemný. Vzhled není důležitý, protože je skrytý pod prostěradlem, povlečením a často i přehozem. Je vhodné proto v rámci designu a daného industriálního stylu se zaměřit na přehoz.

Foam Service s.r.o.
Po celé ČR na všechny matrace
 Dopravné ZDARMA
Česká Republika
IČO: 06377084
DIČ: CZ06377084