3 fakta o matracích z paměťové pěny

Matrace z paměťové pěny patří k vůbec nejoblíbenějším na trhu. Jedná se o matrace, které jsou vyrobeny z moderního a technologicky vyspělého materiálu. A oproti jiným matracím mají právě tyto celou řadu výhod a skvělých vlastností. Za vypíchnutí stojí například maximální odolnost vůči tlaku a také dokonalá pružnost matrace, která je zajištěna její strukturou. Díky tomu je pro tělo a páteř vhodnou oporou. A když je matrace z paměťové pěny jistou oporou, paradoxně dává pocit nadlehčení.

Mezi pěnovými matracemi byste jen stěží našli podobně kvalitní matraci. Je to zkrátka špička v oddílu pěnových matrací. Bohužel se o tomto typu matrací říkají informace, které nejsou pravda. A tak si zmiňme několik faktů, které nám prozradí, jak to s těmi matracemi s paměťové pěny vlastně je.

V matracích z paměťové pěny nedřímají alergeny

Zejména alergici a astmatici mají velký problém s klidným spánkem. Matrace jsou přece jenom ideálním místem pro výskyt plísní, bakterií a roztočů. Ne každá matrace má totiž dostatečné dobré odvětrávání, které by znemožňovalo výskyt alergenů. Pokud bychom se však měli podívat na matrace z paměťové pěny, řekli bychom, že tento typ matrací je pro alergiky jako dělaný. V tomto typu matrací se totiž vyskytuje méně alergií, a to potvrdili jak samotní uživatelé, tak i mnohé studie.

Důvodem, proč v těchto matracích nenajdete například roztoče, je fakt, že jsou matrace vyrobeny z umělého materiálu, který nemají roztoči zrovna v lásce.

Utlumení pohybu partnera

Máte s partnerem jednu velkou společnou matraci? Pak pravděpodobně cítíte, jak se partner otáčí nebo se neustále převaluje. Tuto situaci však nemusíte řešit tak, že si koupíte dvě matrace menší, ale stačí, když si pořídíte matraci z paměťové pěny. Ta totiž umí dokonale utlumit partnerovy pohyby, a tak i váš spánek bude najednou klidnější a spokojenější.

Cenově dostupná

Možná si říkáte, že matrace s takovým množstvím výhod bude pořádným zásahem do rodinných financí. Ale kupodivu opak je pravdou. Matrace z paměťové pěny patří k vůbec nejdostupnějším

Foam Service s.r.o.
Po celé ČR na všechny matrace
 Dopravné ZDARMA
Česká Republika
IČO: 06377084
DIČ: CZ06377084