Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět

všechny Matrace

Dnes s dopravou ZDARMA

Novinky
31.08.
2019
Je lepší tvrdá nebo měkká matrace?Matrace by se měla po uplynutí několika let vyměnit, i když jste s ní spokojeni. Důvodem je hygiena, také to, že matrace už může být proležená a v takovém stavu neposkytuje správnou oporu páteři. Pokud se k výběru matrace schyluje, rozhodně nespěchejte. Výběr matrace není dobré podcenit, vždyť právě matrace se také podílí na kvalitě vašeho spánku. V případě, že si vybíráte matraci, možná se vás v obchodech zeptají, jak tvrdá má matrace být. Nabízí se tedy otázka, je lepší tvrdá matrace nebo ta měkká? V tomto případě platí pravidlo – sto lidí, sto chutí. Každý má rád jinou matraci, pro každého člověka se hodí jinak tvrdá matrace. Lidé totiž spí v různých polohách, mají jinak postavené tělo. Nerozmýšlejte se tedy dle toho, jakou matraci si koupil váš soused, ale ptejte se sami sebe, jaká matrace je pro vás nejvhodnější. Tužší matrace rovná se lepší matrace? Pokud byste se zeptali lidí na ulici, nejspíše by vám řekli, že tužší matrace je lepší matrace. Shoduje se na tom hodně lidí, ovšem není to zaručené pravidlo. Jak jsme zmínili, každý člověk je jiný a každý člověk potřebuje jinak tvrdou matraci. Zkoušejte, zkoušejte, zkoušejte To nejlepší, co při výběru matrace může udělat, je vyzkoušet si ji. Při výběru hraje roli věk člověka, jeho zdravotní stav, dokonce i jeho hmotnost. Když vám bude vyhovovat některá z vybíraných matrací, na finanční stránku moc nehleďte. Je dokázané, že jen dobře vyspaný člověk je produktivní člověk. Jak by měla vypadat ideální matrace? Jak by měla vypadat ideální matrace? To závisí na více faktorech, nejen na tvrdosti matrace. Matrace by měla zajistit anatomicky správnou podporu těla. Měla by páteř podpírat v přirozeně vyvinutém tvaru. Neměla by nijak bránit ve spánku, neměla by spánek nijak narušovat. Stupeň tvrdosti by měl být někde ve středu - stejně jako po spánku na příliš měkké matraci, tak po spánku na příliš tvrdé matraci můžou bolet záda i klouby.
30.08.
2019
Jaké jsou nejčastější rozměry matrací? Matrace má velký podíl na kvalitě našeho spánku. Každý člověk si musí uvědomit, že spánek je důležitý, že právě při něm tělo dokáže regenerovat, odpočinout si, hlava může nabrat nové myšlenky. Matraci je proto třeba mít kvalitní, i když nebude zrovna nejlevnější. Vždyť je dokázané, že jen odpočatý, dobře vyspaný člověk je produktivní a efektivně pracuje. Cena by při výběru matrací neměla hrát roli, co však roli hraje, jsou rozměry matrace. Když vstoupíte do obchodu s matracemi nebo se díváte po ideální matraci na internetu, nabídnuto vám bude opravdu velké množství různých typů matrací, jež mají různé rozměry. Než tedy začnete po matraci pátrat, doporučujeme vám zjistit, jak velkou matraci potřebujete. Jaké jsou klasické rozměry matrace? Existuje opravdu mnoho rozměrů matrací. Mezi klasické rozměry matrací patří matrace 90x200, dále matrace 80x200, 100x200 či matrace o rozměru 120x200 a 140x200. Setkat se můžete s matracemi velkými 160x200 a 180x200. Jaké jsou rozměry dětských matrací? Výše zmíněné rozměry matrací jsou však rozměry klasických matrací, jež se kupují do ložnic či studentských pokojů. Pokud kupujete matrace svým dětem, pravděpodobně se setkáte s jinak velkými matracemi. Dětské matrace mají obvykle rozměry 60x120 a 70x140. Jaké jsou rozměry atypických matrací? Existují však také atypické matrace, které opět mají trochu jiné rozměry. Jestliže do své postele potřebujete atypickou matraci, hledáte matraci buď o rozměru 80x160, 80x180, 85x195 či 90x180. Atypická matrace může mít také rozměr 90x190 ČI 80x190. Co dalšího ovlivňuje výběr matrace? Rozměr matrace je sice základní kritérium, dle kterého se vybírá matrace, ale není to jediný faktor. Při výběru se rozhodujte i dle stupně tvrdosti matrace, dle materiálu matrace, jistou roli hraje i výška matrace. Při výběru matrace platí, že sto lidí, sto chutí. Než si matraci koupíte, raději ji tedy vyzkoušejte. Stupeň tvrdosti, který vyhovuje vašemu partnerovi, nemusí vyhovovat vám.
22.07.
2019
Co znamená sendvičová matrace? Máte ve své ložnici nekvalitní matraci, na které se spí opravdu špatně? Vyměňte ji. Spánek je pro člověka velice důležitý, tělo při něm regeneruje, člověk odpočívá. Je opravdu důležité se ráno probudit plný energie a svěží, na tomto pocitu se ostatně podílí i matrace, která tedy musí být opravdu kvalitní a pro vás pohodlná. I když se říká snadno, že je třeba matraci vyměnit, není to tak lehké. Existuje totiž nespočetně mnoho druhů matrací a vybrat si jednu z nich, to chvilku zabere. Setkat se můžete s takzvanou sendvičovou matrací. Jenže co je to za matraci? Co je to sendvičová matrace? Pokud hovoříme o sendvičové matraci, hovoříme o matraci, která je složená z několika vrstev různých typů. Zkrátka je to takový sendvič. Díky tomu, že je matrace složená z několika vrstev, nabízí jejímu majiteli různé stupně tvrdosti. Tím se tedy výrazně zmenšuje riziko špatné volby tuhosti matrace. Sendvičová matrace je ideální pro lidi, kteří si nejsou jisti tím, jaká matrace jaké tuhosti je pro ně vhodná. Minimálně mají sendvičové matrace dvě vrstvy, které mají rozdílnou objemovou hmotnost. Jaké jsou výhody sendvičových matrací? Takzvaná sendvičová matrace má celou řadu výhod. Patří k nim hlavně to, že záda mají skvělou oporu. Díky různým stupňům tvrdosti jsou skvělé i do manželské postele, v níž jeden člověk spí na zádech a druhý třeba na boku. Každý z nich potřebuje jiný stupeň tvrdosti kvůli poloze, v níž spí, což ostatně sendvičová matrace poskytne. Sendvičové matrace jsou navíc dobře provzdušněné, což ocení hlavně jedinci, jež se opravdu nadměrně potí. Z čeho jsou sendvičové matrace vyrobeny? Každá sendvičová matrace se skládá ze zcela odlišných materiálů. Často jsou vyráběny z několika různých materiálů, z nichž jedním materiálem je latexová hmota. S oblibou se také používá při výrobě sendvičových matrací i kokosová hmota, ze které je vyrobená jedna vrstva.
Recenze
100%
Klady
Zápory
Vše proběhlo hladce a vytvrzovací matrace na míru splnila dokonale všechna moje očekávání. Rozhodně doporučuji.
70%
Kladysnímatelný potah
Záporydelší termín dodání
100%
KladyDOPORUČUJI
Zápory
100%
KladyVysoka kvalita
ZáporyDelsi dodani
Matrace dorazila 8 den po objednani, ale je super a oplatilo se pockat.
100%
KladyVýborný komunikace, ochota, vzhledem, že se matrace pro nás vyráběla, tak rychlé dodání. A matrace super. ,Vřele obchod doporučuji.
ZáporyNIC
100%
Kladykvalitní zboží,super komunikace a poradenství
Zápory
najít kvalitní a dobrou matraci v tom množství nabídek byl téměř nadlidský výkon, ale povedlo se.... Tímto Vám děkuji (=špičkově vyškolený a milý :-) zaměstnanec, který ví, co prodává) za doporučení a trpělivost při mém vybírání matrací. Matrace dorazily v pořádku do týdne od objednání (slíbeno = splněno) Po rozbalení se dostavil pocit spokojenosti a radost z dobrého nákupu. Matrace jsou velmi pohodlné a splnily mé očekávání. Ještě jednou děkuji a doporučuji obchod ostatním. Přeji co nejvíce spokojených zákazníků jako jsem já :-)

5 důvodů proč koupit naše matrace StudioM

  1. Jsme výrobci matrací

Vyrábíme matrace již řadu let a máme vyzkoušené a ověřené postupy výroby, aby byla zajištěna maximální spokojenost zákazníka. Naše matrace naleznete v celé střední Evropě pod různými značkami a u různých prodejců. Pravidelné objednávky z mnoha různých míst a minimální reklamace nás ujišťuji, že to děláme správně.   

  1. Více jak 20. leté zkušenosti v oboru

Za dlouhé roky, kde vyvíjíme, vyrábíme a testujeme matrace pro naše velkoobchodní partnery jsme to nejlepší vložili do vlastní značky StudioM, která nabízí široké portfolio matrací. Vzhledem k bohatým zkušenostem a možnostem, které máme jsme připravili matrace opravdu pro každého. Počínaje levnými matracemi až po velmi kvalitní matrace.  

  1. StudioM jsou kvalitní matrace

Jako výrobci a významný obchodní partner mnohých prodejců matrací si nemůžeme dovolit prodávat něco, čemu bychom sami nevěřili a z čeho by zákazníci neměli radost. Spokojenost s matracemi StudioM nebo jakýmikoliv jinými u nás vyrobenými, u Vás doma je naše nejlepší vizitka. Matrace sami testujeme, reagujeme na zpětné vazby od Vás, naších zákazníků a optimalizujeme vše do takové podoby jak to jen dnešní technologie umožňují, aby výsledek, zdravý a spokojený spánek, byl alfou a omegou naší práce.  

  1. Nejlepší cena

Cena vždy hrála a bude hrát významnou roli při jakémkoliv nakupování. U matraci si však je nutné uvědomit, že investujete do Vašeho zdraví. Nicméně StudioM nabízí levné matrace, tedy nejlevnější na trhu, ale také velmi kvalitní, které také můžeme v porovnání s konkurencí považovat za levné. To je možné protože nakupujete přímo u výrobce s dlouholetými zkušenostmi na trhu s PUR pěnami a matracemi.

  1. 100% servis a poradenství

Jsme přímo u zdroje vzniku všech matrací. Za dlouhé roky se z nás stali odborníci na jednotlivé materiály použité v matracích, jejích kombinace a výsledné matrace. Uvědomujeme si, že pro nezasvěceného je to velmi náročné vybrat kvalitní matraci, ale jsme tu pro Vás, připravení poskytnout potřebné informace a pomoci s výběrem a koupi matrace.

 

StudioM to jsou matrace s doručením ZDARMA

Matrace 80x200 Matrace 90x200 Matrace 140x200 Matrace 160x200 Matrace 180x200 Levné matrace Luxusní matrace

 

Studio matrace nabízí cenově dostupné a velmi kvalitní matrace všech typů a rozměrů. Klasické matrace 80x200 a matrace 90x200, až po velké matrace 200x200 cm. Vyrábíme běžně i atypické rozměry. Naše více jak 20-ti leté zkušenosti s průmyslovým zpracováním molitanu nám umožnily vyvinout propracovanou řadu matraci Satisfaction, tedy ryze pěnové matrace se systémem cirkulace vzduchu a zónami tvrdosti.

Zákazníci často poptávali také pružinové matrace a tak zanedlouho vznikla řada Comfort, kde jádro matrace je založeno na bonelových pružinách. Nezapoměnli jsme o velmi populárních taštičkových pružinách, na to jsme reagovali řadou Prestige, jinak řečeno taštičkové matrace a v neposlední řadě vznikla série Latex, matrace s použitím latexového materiálu. Každá řada matrací má více typů od nejluxusnější varianty Exclusive až po základní verzi Normal. Je nutné podotknout, že všechny naše matrace jsou velmi vysoké kvality, díky technologicky propracované konstrukci a dobrým použitým materiálům při výrobě. Naši chloubou je také patentovaný systém cirkulace vzduchu "Studio M", který je použit téměř ve všech typech matrací. Nezapomněli jsme také o naších potomcích, a tak máme vyvinuté dětské matrace do postýlek. Zajišťujeme zákazníkům kompletní servis, proto v naší nabídce najdete také ortopedický polštář nebo chrániče matrací (toppery). Potřebujete-li poradit neváhejte nás kontaktovat...